Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Ostatni tydzień
 3. Wcześniej
 4. Wasze opinie o firmie Go2USA

  Ja wyjechałam z go2usa w 2016 i 2017 do Michigan. Po kilku wskazówkach, co do interview udało mi się dostać pierwszą pracę na jaką aplikowałam (YES!!!!!), a w kolejnych latach wracałam w to samo miejsce (o wiele łatwiej) Dla mnie glówną zaletą była sprawna obsługa online (w trakce aplikacji studiowałam za granicą, jednak mimo tego wszystko przebiegło sprawnie) To fakt, jeśli chodzi o wizytę w ambasadzie, to raz mnie tez zaskoczyli spotkaniem z tygodnia na tydzień... Genralnie pozytywnie, polecam!
 5. Jeśli korzystałaś/eś z usług firmy Centrum Wyjazdowe i Podatkowe, w zakresie organizacji wyjazdu Work and Travel USA, to wybierz w powyższej ankiecie swoją ogólną ocenę tej firmy a następnie wpisz swoją opinię w formie posta w tym temacie. 1. Ocenę możesz zamieścić tylko jeśli byłaś/eś klientem firmy Centrum Wyjazdowe i Podatkowe. 2. W poście podaj rok wyjazdu oraz nazwę głównego pracodawcy w USA. 3. Postaraj się podać jak najwięcej konkretnych informacji, unikaj ogólników. Przy ewentualnej ocenie negatywnej w kulturalny sposób opisz problem. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych i nie obrażaj nikogo. 4. Post z opinią zamieść tylko raz. 5. Nie zamieszczaj swoich komentarzy pod opiniami w tym temacie. Wszelkie pytania i nowe tematy odnośnie firmy Centrum Wyjazdowe i Podatkowe zamieszczaj bezpośrednio w dziale >>>Centrum Wyjazdowe i Podatkowe
 6. Lista zwycięzców: I MIEJSCE (314 głosów) - Bogusz Kluz za zdjęcie Ford Galaxie - nagroda: karta podarunkowa (o wartości 200zł) do salonów Empik oraz bezpłatne rozliczenie podatku z USA w firmie TAX Consulting II MIEJSCE (297 głosów) - Karolina Iwanowicz za zdjęcie 4th of July - nagroda: karta podarunkowa (o wartości 100zł) do salonów Empik oraz bezpłatne rozliczenie podatku z USA w firmie TAX Consulting III MIEJSCE (267 głosów) - Agnieszka Wcisło za zdjęcie Life without liberty is like a body without spirit - nagroda: bezpłatne rozliczenie podatku z USA w firmie TAX Consulting Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
 7. Czas na drugi etap naszego konkursu. Zapraszamy do głosowania na najlepsze wg Was zdjęcia zamieszczone na naszym fanpage-u: https://www.facebook.com/pg/WorkAndTravelUSAPolska/photos/?tab=album&album_id=970559703108893
 8. Wasze opinie o firmie CCUSA

  Work and Travel 2016 i 2017 - Boyne Housekeeping Współpracę z CCUSA mogę ocenić jako bardzo dobra Nie mam żadnych obiekcji na temat tej agencji Współpraca przebiegała pomyślnie, bezproblemowo Na każdym etapie rekrutacji agencja pomagała i o wszystkim zawsze klarownie informowała Sporo ofert pracy i przystępna cena za swoje usługi
 9. Klasyczne auto w Josmiete National Park. Kalifornijski zachód słońca sprawił, że dzięki temu widokowi, mogłem się przenieść do lat 60. Ford Galaxie 1968
 10. The Biggest

  Spotkanie z najbardziej fascynującymi drzewami, czyli z Sekwojami. Drzewa są w stanie czasami przetrwać kalifornijskie pożary.
 11. droga mleczna.jpg

  Milky Way in Marble Canyon. Po przyjeździe na dziki Canyon, już o godzinie 22.00 wyszła droga mleczna. Nie mogłem się powstrzymać, aby spędzić 4h na zabawie aparatem.
 12. Give me some water

  Dajcie wody! Zabriskie Point w najgorętszym miejscu na ziemii, czyli w Death Valley
 13. Selfie , Tahoe Lake

  Selfie nad niebieską taflą wody w Lake Tahoe
 14. Cześć, W przyszłym roku zamierzałem jechać na program Work and Travel. Już nawet się na niego zapisałem i wybrałem sobie miejsce. Problem w tym, że... wczoraj zostałem zatrzymany na granicy duńsko-szwedzkiej i otrzymałem grzywnę za przewożenie marihuany z Danii do Szwecji. Miałem przy sobie 1,3 grama. Dodatkowo w dokumentach (które podpisałem przyznając się do winy - zrobiłem to trochę odruchowo, zaproponowano relatywnie małą grzywnę), jest informacja o tym, że jest to"przestępstwo przeciw ustawie o przemycie". Zakładam, że przez to moje szanse na wizę J-1 teraz znacznie zmalały? Bo zakładam, że będę pewnie musiał we wniosku wizowym twierdząco odpowiedzieć na pytanie o skazanie za przestępstwo? I jestem zdany na łaskę konsula, czy mi tę wizę w tej sytuacji przyzna? Zwłaszcza, że powiedziano mi, że informacja o tej sprawie przez 5 lat będzie widniała w rejestrze (nie wspomniano jednak, czy to rejestr karny, choć z kontekstu można było tak to odczytać). Może to głupie pytanie ale... czy na opinię przy wydawaniu wizy może wpłynąć stan, do którego bym się wybrał (przykładowo, czy gdybym jechał na W&T do Kalifornii, gdzie marihuana jest legalna, byłaby większa szansa na otrzymanie pozytywnej rekomendacji)? Sorry za chaos, ale jestem załamany tym, że moja głupota może kosztować zakazem wjazdu do USA na całe życie, do wyjazdu do którego już od jakiegoś czasu się przygotowywałem . Z góry dziękuję wszystkim, którzy coś tu poradzą. Pozdrawiam
 15. Był ktoś ? Polecacie? Jak ze znalezieniem drugiej pracy w tej okolicy ?
 16. Witajcie, Chciałbym się podzielić z wami opinią na temat IECenter. Z tym biurem rozpocząłem swoją przygodę z USA. To im powierzyłem swoje najważniejsze zadanie, a mianowicie sfinalizowanie mojego wypadu w nieznane i nie spełnienie American Dream. Nie zawiedli, dzięki im oraz ich podejścia do mnie jako uczestnika, zdecydowaem się już na trzeci wyjazd z tym biurem. To co mi się podobało: - odpisywanie na wszystkie maile, nawet te z głupimi pytania, - odpowiedź na pytania, - pomoc, - wyrozumiałość, - profesjonalizm, - gadżety, - fanpage, instagram i młoda kadra osób, które były i dalej jeżdżą na work and travel, - zainteresowanie, - rozwiązywanie problemów, które nie są z ich winy, np. kiedy sponsor da ciała i trzeba szybko działać, - indywidualne podejście do uczestnika, - sprawdzone oferty, To są główne plusy, które się powtarzają 3 rok z rzędu. Jeśli coś mi się przypomni to dodam aktualizację.
 17. Cześć, w tym roku kończę liceum idę na studia. Szukam pracy na 4 miesiące w USA, Kanadzie, Australii. Chce pracować najlepiej jako barman( mam ukończony kurs)- dość ciekawe zajęcie, ale jeżeli macie jakieś fajne propocycje to dajcie znać (lubię również prace ze zwierzętami). Czy jest ktoś kto pomoże mi taka prace znaleźć, albo powie jak jej szukać? Chciałbym zarobić ale tez poznawać nowych ludzi. Jeżeli ktoś pracował już jako barman proszę o informacje jak to za granica wyglada. Z góry dzięki :).
 18. Natural magic in Antelope Canyon

  Kanion Antylopy to miejsce magiczne, gdzie skupiając się na podziwianiu piękna natury zapomina się o całej zostawionej za czerwonymi skałami rzeczywistości.
 19. Udało mi się wygrać konkurs na nieprofesjonalny filmik opowiadający o dzieleniu i wymianie kultur będąc w USA i wraz z innymi zwycięzcami w nagrodę polecieliśmy business klasą do stolicy USA. Mieliśmy zaszczyt reprezentować nasze kraje podczas konferencji i żywej dyskusji z przedstawicielami Rządu Stanów Zjednoczonych w ich oficjalnym budynku Department of State. Oprócz oficjalnej części, zwiedzaliśmy również najciekawsze miejsca w Waszyngtonie i stąd zdjęcie przed Białym Domem wraz z innymi ambasadorami kultury. Czas wycieczki to najlepsze cztery dni mojego życia i często myślami wracam do tych dni.
 20. Wasze opinie o firmie One Globe Travel

  Zdecydowanie polecam firmę One Globe! Wzięłam udział w programie Work and Travel w wakacje 2017 roku i miałam okazję pracować za barem w gorącym w Houston w Downtown Aquarium. Osoby w biurze były bardzo kompetentne i odpowiadały na każde moje pytanie a było ich bardzo dużo, ponieważ był to mój pierwszy udział w tym programie a na dodatek leciałam sama! Bardzo duża ilość ofert prac oraz pracodawców oraz zrozumiały opis obowiązków i wymagań. Pracownicy biura pomogli mi dopasować oferty pracy do moich oczekiwań, zarezerwowali dla mnie lot, doradzili warte zwiedzenia stany oraz udzieli niezbędnych porad. Zdecydowanie polecam!
 21. 'Life without liberty is like a body without spirit'- Khalil Gibran Zdjęcie zrobione na promie Staten Island, które zdecydowanie polecam dla momentu, gdy powoli oddala się Manhattan. Płynąc promem przyszła mi refleksja do głowy na temat milionów imigrantów, którzy dawniej przypływali do kraju ich marzeń statkiem a Statua Wolności była ich pierwszym punktem oznaczającym dotarcie do celu. Próbowałam wyobrazić sobie ich radość w tamtej chwili i pojawił się uśmiech na mojej twarzy-uczucie bezcenne.
 22. Expected unexpected!

  Washington Monument Zdjęcie zrobione o północy przed pomnikiem Waszyngtona w stolicy USA. Biały obelisk, otoczony flagami Stanów Zjednoczonych nocą jest pięknie podświetlony, co daję bardzo ciekawy efekt, dlatego uważam, że warto zwiedzać również Waszyngton po zmroku.
 1. Pokaż więcej aktywności
×