Skocz do zawartości
Admin

Wasze opinie o firmie One Globe Travel

Ocena firmy One Globe Travel   

3 głosy

1. 1. Jak oceniasz swoje doświadczenie z firmą One Globe Travel (wybierz tylko jeśli byłaś/eś klientem tej firmy)

• Bardzo dobrze
      2
    • Dobrze
      1
    • Średnio
      0
    • Źle
      0
    • Bardzo źle
      0

Recommended Posts

Jeśli korzystałaś/eś z usług firmy One Globe Travel , w zakresie organizacji wyjazdu Work and Travel USA, to wybierz w powyższej ankiecie swoją ogólną ocenę tej firmy a następnie wpisz swoją opinię w formie posta w tym temacie.

1. Ocenę możesz zamieścić tylko jeśli byłaś/eś klientem firmy One Globe Travel .

2. W poście podaj rok wyjazdu oraz nazwę głównego pracodawcy w USA.

3. Postaraj się podać jak najwięcej konkretnych informacji, unikaj ogólników. Przy ewentualnej ocenie negatywnej w kulturalny sposób opisz problem. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych i nie obrażaj nikogo.

4. Post z opinią zamieść tylko raz.

5. Nie zamieszczaj swoich komentarzy pod opiniami w tym temacie. Wszelkie pytania i nowe tematy odnośnie firmy One Globe Travel  zamieszczaj bezpośrednio w dziale >>>One Globe Travel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z usług biura One Globe Travel korzystałam przez ostatnie 5 lat. Moim pracodawcą jest Canoe Island Lodge. Cała procedura od początku do końca przebiega bardzo sprawnie, dziewczyny dają radę i odpowiedząna każde nurtujące Was pytanie. Szeroka możliwość miejsc pracy jak i pracodawców. Jest to firma, którą polecam z całego serca. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

One Globe Travel organizowało mój wyjazd w 2016 roku. Wszystko było w miarę jasno i dobrze przygotowane. Na kolejny wyjazd też bym ich wybrał. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie polecam firmę One Globe!

Wzięłam udział w programie Work and Travel w wakacje 2017 roku i miałam okazję pracować za barem w gorącym w Houston w Downtown Aquarium.  Osoby w biurze były bardzo kompetentne i odpowiadały na każde moje pytanie a było ich bardzo dużo, ponieważ  był to mój pierwszy udział w tym programie a na dodatek leciałam sama! Bardzo duża ilość ofert prac oraz pracodawców oraz zrozumiały opis obowiązków i wymagań. Pracownicy biura pomogli mi dopasować oferty pracy do moich oczekiwań, zarezerwowali dla mnie lot, doradzili warte zwiedzenia stany oraz udzieli niezbędnych porad. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz