UWAGA: Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji serwisu (w tym aby zobaczyć i dodawać znaczniki na mapie) musisz być zalogowana/y. 

Logowanie przy użyciu konta na Facebook-u zajmie Ci około 10 sekund :)

 • Mapa W&T USA to miejsce gdzie możesz zaznaczyć swoją lokalizację i równocześnie sprawdzić lokalizację innych uczestników programu Work & Travel. Z każdą osobą możesz się skontaktować przez prywatną wiadomość. Znajdź pozostałych uczestników W&T w swojej okolicy, zorganizuj wspólną imprezę, podpytaj o pracę w innym miejscu lub znajdź nocleg na trasie planowanej podróży. A także znajdź Parki Narodowe i ciekawe miejsca na planowanej trasie zwiedzania i koniecznie dodaj własne propozycje fajnych miejsc.  

  Zaś przed wyjazdem sprawdź dostępne oferty pracy od większości organizatorów wyjazdów W&T USA!

  Aby dodać swój znacznik oraz zobaczyć znaczniki innych osób i miejsc musisz być zalogowana/y do serwisu. - Zaloguj się lub Załóż konto

  Instrukcję użytkowania znajdziesz pod mapą. 

Showing 0 markers

 • INSTRUKCJA:

  1. Przy zakładaniu konta w serwisie WorkAndTravelUSA.info zostaniesz poproszona/y o podanie swojej lokalizacji. Zostanie ona automatycznie naniesiona na mapę. Swój profil (w tym lokalizację) możesz w każdej chwili zmienić co automatycznie zaktualizuje znacznik na mapie. 

  2. Swoją lokalizację możesz też szybko zaktualizować klikając na "Zaktualizuj swój znacznik" (nad mapą, po prawej stronie).

  3. Przeglądając mapę możesz kliknąć na znacznik i nazwę innego użytkownika. Będziesz miał/a wówczas możliwość wysłania prywatnej wiadomości do wybranej osoby.

  4. Zamieszczając wydarzenie w kalendarzu społeczności, jego lokalizacja zostanie automatycznie naniesiona na mapie.

  5. Wszelkie uwagi i sugestie zamieszczajcie w temacie >>>  Mapa W&T USA

  6. W przypadku chęci usunięcia znacznika z mapy skontaktuj się z administratorem serwisu.

  7. Na mapie możesz też sprawdzić lokalizację wszystkich Parków Narodowych w USA oraz innych miejsc, które warto zobaczyć. W każdej chwili możesz dodać własne "ciekawe miejsca". W tym celu wejdź na "Przeglądaj znaczniki", później na grupę "Warto zobaczyć" i kliknij ciemny button "Add marker". Wpisz tytuł znacznika, daj krótki opis i wklej zdjęcie (najepiej ustaw je na szerokość 500 px) oraz podaj lokalizację miejsca (aplikacja znajdzie ja na podstawie nazwy miejsca). Kliknij "Save marker" i gotowe! Dziękujemy :)