UWAGA: Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji serwisu (w tym aby zobaczyć i dodawać znaczniki na mapie) musisz być zalogowana/y. 

Logowanie przy użyciu konta na Facebook-u zajmie Ci około 10 sekund :)

Admin

Administratorzy
 • Zawartość

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Admin

 1. Kwalifikujecie się do udziału w W&T, będąc studentami studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych (min. 2-letnich), doktoranckich, a nawet znajdując się w okresie przejścia (studia licencjackie – magisterskie, studia magisterskie – podyplomowe), jeżeli oczywiście kontynuujesz studia w pełnym wymiarze godzin. Jako absolwenci bez kontynuacji studiów, niestety nie wyjedzecie na ten program.
 2.  Praca z BTC to tylko przyjemnosc dla mnie: wsparcie, informacje dodatkowe, najlepsze propozycji i pomoc w kazdej chwili. Jestem bardzo zadowolona swoim wyborem i wam polecam.  :)

  1. Admin

   Admin

   Proszę zamieścić tą opinię tutaj: 

    

 3. Jeśli korzystałaś/eś z usług firmy Camp America, w zakresie organizacji wyjazdu na Camp USA, to wybierz w powyższej ankiecie swoją ogólną ocenę tej firmy a następnie wpisz swoją opinię w formie posta w tym temacie. 1. Ocenę możesz zamieścić tylko jeśli byłaś/eś klientem firmy Camp America. 2. W poście podaj rok wyjazdu oraz nazwę docelowego camp-u w USA. 3. Postaraj się podać jak najwięcej konkretnych informacji, unikaj ogólników. Przy ewentualnej ocenie negatywnej w kulturalny sposób opisz problem. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych i nie obrażaj nikogo. 4. Post z opinią zamieść tylko raz. 5. Nie zamieszczaj swoich komentarzy pod opiniami w tym temacie.
 4. Jeśli korzystałaś/eś z usług firmy CCUSA, w zakresie organizacji wyjazdu na Camp USA, to wybierz w powyższej ankiecie swoją ogólną ocenę tej firmy a następnie wpisz swoją opinię w formie posta w tym temacie. 1. Ocenę możesz zamieścić tylko jeśli byłaś/eś klientem firmy CCUSA. 2. W poście podaj rok wyjazdu oraz nazwę docelowego camp-u w USA. 3. Postaraj się podać jak najwięcej konkretnych informacji, unikaj ogólników. Przy ewentualnej ocenie negatywnej w kulturalny sposób opisz problem. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych i nie obrażaj nikogo. 4. Post z opinią zamieść tylko raz. 5. Nie zamieszczaj swoich komentarzy pod opiniami w tym temacie.
 5. Jeśli korzystałaś/eś z usług firmy Camp Leaders, w zakresie organizacji wyjazdu na Camp USA, to wybierz w powyższej ankiecie swoją ogólną ocenę tej firmy a następnie wpisz swoją opinię w formie posta w tym temacie. 1. Ocenę możesz zamieścić tylko jeśli byłaś/eś klientem firmy Camp Leaders. 2. W poście podaj rok wyjazdu oraz nazwę docelowego camp-u w USA. 3. Postaraj się podać jak najwięcej konkretnych informacji, unikaj ogólników. Przy ewentualnej ocenie negatywnej w kulturalny sposób opisz problem. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych i nie obrażaj nikogo. 4. Post z opinią zamieść tylko raz. 5. Nie zamieszczaj swoich komentarzy pod opiniami w tym temacie.
 6. Jeśli korzystałaś/eś z usług firmy Go2USA, w zakresie organizacji wyjazdu na Camp USA, to wybierz w powyższej ankiecie swoją ogólną ocenę tej firmy a następnie wpisz swoją opinię w formie posta w tym temacie. 1. Ocenę możesz zamieścić tylko jeśli byłaś/eś klientem firmy Go2USA. 2. W poście podaj rok wyjazdu oraz nazwę docelowego camp-u w USA. 3. Postaraj się podać jak najwięcej konkretnych informacji, unikaj ogólników. Przy ewentualnej ocenie negatywnej w kulturalny sposób opisz problem. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych i nie obrażaj nikogo. 4. Post z opinią zamieść tylko raz. 5. Nie zamieszczaj swoich komentarzy pod opiniami w tym temacie.
 7. Jeśli korzystałaś/eś z usług firmy GoGlobal, w zakresie organizacji wyjazdu na Camp USA, to wybierz w powyższej ankiecie swoją ogólną ocenę tej firmy a następnie wpisz swoją opinię w formie posta w tym temacie. 1. Ocenę możesz zamieścić tylko jeśli byłaś/eś klientem firmy GoGlobal. 2. W poście podaj rok wyjazdu oraz nazwę docelowego camp-u w USA. 3. Postaraj się podać jak najwięcej konkretnych informacji, unikaj ogólników. Przy ewentualnej ocenie negatywnej w kulturalny sposób opisz problem. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych i nie obrażaj nikogo. 4. Post z opinią zamieść tylko raz. 5. Nie zamieszczaj swoich komentarzy pod opiniami w tym temacie.
 8. Jeśli korzystałaś/eś z usług firmy One Globe Travel, w zakresie organizacji wyjazdu na Camp USA, to wybierz w powyższej ankiecie swoją ogólną ocenę tej firmy a następnie wpisz swoją opinię w formie posta w tym temacie. 1. Ocenę możesz zamieścić tylko jeśli byłaś/eś klientem firmy One Globe Travel. 2. W poście podaj rok wyjazdu oraz nazwę docelowego camp-u w USA. 3. Postaraj się podać jak najwięcej konkretnych informacji, unikaj ogólników. Przy ewentualnej ocenie negatywnej w kulturalny sposób opisz problem. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych i nie obrażaj nikogo. 4. Post z opinią zamieść tylko raz. 5. Nie zamieszczaj swoich komentarzy pod opiniami w tym temacie.
 9. Jeśli korzystałaś/eś z usług firmy The Best Way, w zakresie organizacji wyjazdu na Camp USA, to wybierz w powyższej ankiecie swoją ogólną ocenę tej firmy a następnie wpisz swoją opinię w formie posta w tym temacie. 1. Ocenę możesz zamieścić tylko jeśli byłaś/eś klientem firmy The Best Way. 2. W poście podaj rok wyjazdu oraz nazwę docelowego camp-u w USA. 3. Postaraj się podać jak najwięcej konkretnych informacji, unikaj ogólników. Przy ewentualnej ocenie negatywnej w kulturalny sposób opisz problem. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych i nie obrażaj nikogo. 4. Post z opinią zamieść tylko raz. 5. Nie zamieszczaj swoich komentarzy pod opiniami w tym temacie.
 10. Możliwości jest wiele, podobnie jak miejsc wartych odwiedzenia. Przemieszczanie się po centrach dużych metropolii wymaga poznania nieco bliżej wszystkich opcji komunikacji miejskiej. Na stosunkowo krótkie podróże w kilka osób można wypożyczyć auto (będzie to koszt około 30-70 USD dziennie, plus koszt ubezpieczenia, którego należy dokonać samodzialnie). Podróże samodzielne z pewnością wyjdą najlepiej, jeśli skorzystasz z dalekobieżnych autobusów np. Greyhound www.greyhound.com. Ich zaletą jest możliwość wykupienia biletu na nieograniczoną liczbę przejazdów w wyznaczonym czasie. Możesz również wybrać opcję podróży zorganizowanych z lokalnymi biurami podróży, najlepiej tymi, które polecają byli uczestnicy programu.
 11. Przede wszystkim przed wyjazdem przygotuj się na taką ewentualność. Sporządź co najmniej 2 kopie dokumentów (pierwszej strony paszportu, wizy, formularza DS. 2019, prawa jazdy). Noś ze sobą kopie, a nie oryginały. Nie martw się, to jest normalne i akceptowalne w Stanach Zjednoczonych. Postaraj się również, by oryginały znajdowały się w bezpiecznym miejscu. W razie zgubienia lub kradzieży dokumentów skontaktuj się z fundacją CIEE/Intrax/CCI i polską Ambasadą w celu uzyskania pomocy.
 12. Jak najbardziej. Potrzebujesz do tego Social Security Number, paszportu, wizy i DS 2019. Konto powinieneś zamknąć przed wylotem z USA. Możesz również przed wyjazdem w Polsce założyć konto walutowe, na które będą wpływać zarobione przez Ciebie pieniądze.
 13. Różna. Może wynosić od 6 do 9 godzin w zależności od strefy czasowej, w której będziemy się znajdować.
 14. Kwestię wwożenia sprzętu RTV do Stanów Zjednoczonych, jak również ich przywożenia stamtąd do kraju regulują poniekąd zasady zdrowego rozsądku. Możesz przewozić sprzęt w ilościach nie budzących wątpliwości, że robisz to na własny użytek. Dwa tablety? Laptopy? Tak, jeśli potrafisz uzasadnić, że drugi wieziesz np. dla brata. Wszystek sprzęt elektroniczny włącznie z telefonem komórkowym należy wyjąć z bagażu podręcznego podczas odprawy celnej.
 15. W USA działa sprzęt dostosowany do polskiego wyższego napięcia, ale trzeba pamiętać o tym, że różnią się wtyczki, dlatego jeszcze przed wyjazdem warto zaopatrzyć się w kilka przejściówek pasujących do amerykańskich gniazdek. Trzeba też zachować ostrożność, podłączając np. pierwszy raz suszarkę, by przez nieuwagę nie puścić czegoś z dymem.