Skocz do zawartości

Agnieszka Wcisło

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Agnieszka Wcisło

Informacje o profilu

 • Skąd
  Kraków
 • Lokalizacja
  Kraków

Moje doświadczenie

 • Moje wyjazdy W&T:
  W&T 2017
 • Organizatorzy moich wyjazdów
  One Globe
 1. Natural magic in Antelope Canyon

  Kanion Antylopy to miejsce magiczne, gdzie skupiając się na podziwianiu piękna natury zapomina się o całej zostawionej za czerwonymi skałami rzeczywistości.
 2. Udało mi się wygrać konkurs na nieprofesjonalny filmik opowiadający o dzieleniu i wymianie kultur będąc w USA i wraz z innymi zwycięzcami w nagrodę polecieliśmy business klasą do stolicy USA. Mieliśmy zaszczyt reprezentować nasze kraje podczas konferencji i żywej dyskusji z przedstawicielami Rządu Stanów Zjednoczonych w ich oficjalnym budynku Department of State. Oprócz oficjalnej części, zwiedzaliśmy również najciekawsze miejsca w Waszyngtonie i stąd zdjęcie przed Białym Domem wraz z innymi ambasadorami kultury. Czas wycieczki to najlepsze cztery dni mojego życia i często myślami wracam do tych dni.
 3. Wasze opinie o firmie One Globe Travel

  Zdecydowanie polecam firmę One Globe! Wzięłam udział w programie Work and Travel w wakacje 2017 roku i miałam okazję pracować za barem w gorącym w Houston w Downtown Aquarium. Osoby w biurze były bardzo kompetentne i odpowiadały na każde moje pytanie a było ich bardzo dużo, ponieważ był to mój pierwszy udział w tym programie a na dodatek leciałam sama! Bardzo duża ilość ofert prac oraz pracodawców oraz zrozumiały opis obowiązków i wymagań. Pracownicy biura pomogli mi dopasować oferty pracy do moich oczekiwań, zarezerwowali dla mnie lot, doradzili warte zwiedzenia stany oraz udzieli niezbędnych porad. Zdecydowanie polecam!
 4. 'Life without liberty is like a body without spirit'- Khalil Gibran Zdjęcie zrobione na promie Staten Island, które zdecydowanie polecam dla momentu, gdy powoli oddala się Manhattan. Płynąc promem przyszła mi refleksja do głowy na temat milionów imigrantów, którzy dawniej przypływali do kraju ich marzeń statkiem a Statua Wolności była ich pierwszym punktem oznaczającym dotarcie do celu. Próbowałam wyobrazić sobie ich radość w tamtej chwili i pojawił się uśmiech na mojej twarzy-uczucie bezcenne.
 5. Expected unexpected!

  Washington Monument Zdjęcie zrobione o północy przed pomnikiem Waszyngtona w stolicy USA. Biały obelisk, otoczony flagami Stanów Zjednoczonych nocą jest pięknie podświetlony, co daję bardzo ciekawy efekt, dlatego uważam, że warto zwiedzać również Waszyngton po zmroku.
 6. Mówi się że najpiękniejszy widok na Wielki Kanion to ten z góry i zdecydowanie się pod tym podpisuję! Widoki z pokładu helikoptera unoszącego się około 2000 m nad dnem kanionu, jest niezwykły. Perspektywy z wysokości umożliwiają poczucie wielkości siły natury, która wyrzeźbiła tak niesamowite skalne formy. Trzydziestu minutowy lot jest wystarczający, żeby zakochać się w tym miejscu i obejrzeć jego najciekawsze części a dodatkowo pilot urozmaici czas informacjami i ciekawostkami na jego temat. Najwspanialszy widok to turkusowa struga rzeki Kolorado wijąca się wśród rdzawych skal kanionu. Lot helikopterem nad Wielkim Kanionem to zdecydowanie najpiękniejsze 30 minut mojego życia!
×