Witaj na forum WorkAndTravelUSA.info

Tworzymy tu największą bazę wiedzy na temat programu Work and Travel USA. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami z podróży. Dajcie znać innym, gdzie warto jechać, a co najlepiej omijać z daleka. Stwórzmy wspólnie platformę wymiany informacji, dzięki której każdy znajdzie to, czego potrzebuje, w jednym miejscu.

Ta wiadomość zniknie po założeniu i/lub zalogowaniu się do swojego konta.

Jacek Roszkowski

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  25

Reputacja

6

O Jacek Roszkowski

Informacje o profilu

 • Skąd
  Legnica

Moje doświadczenie

 • Moje wyjazdy W&T:
  planuję wyjazd 2017
  W&T 2015
 1. Pracować średnio, zwiedzać dużo Doświadczenie bezcenne. Ważne, żeby nie dołożyć
 2. Pracodawcy najczęściej pomagają coś wynająć aczkolwiek ostateczny wybór miejsca należy do Ciebie. Warto chyba jednak mieszkać tam gdzie inni uczestnicy WAT aby po pracy móc się integrować
 3. Wszystkim znajomym wyjazd się zwrócił i każdemu zostało jeszcze mniej lub więcej USD. Ci co mieli drugą pracę i za wiele nie wydawali to przywieźli jeszcze często po kilka tys. USD. Pytanie tylko czy lepiej zarobić jak najwięcej, czy też jak najbardziej skorzystać z okazji pobytu i możliwości zwiedzania USA
 4. Ja kupowałem na https://www.esky.pl/
 5. Ważne żebyś dogadał sie z pracodawcą Przy pracach za zapleczu możesz nawet nie mieć zbyt wielu okazji do używania angielskiego. Tylko czy o to chodzi w takich wyjazdach. Też mam wrażenie, że będąc na miejscu i mając amerykanów wszędzie wokoło , naturalnie zaczynasz lepiej mówić i opory znikają.
 6. Ile razy można pojechać na W&T? Słyszałem o osobach, które wyjeżdżały nawet 8 razy z rzędu ale nie rozumiem jak się to ma do długości studiów.