Witaj na forum WorkAndTravelUSA.info

Tworzymy tu największą bazę wiedzy na temat programu Work and Travel USA. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami z podróży. Dajcie znać innym, gdzie warto jechać, a co najlepiej omijać z daleka. Stwórzmy wspólnie platformę wymiany informacji, dzięki której każdy znajdzie to, czego potrzebuje, w jednym miejscu.

Ta wiadomość zniknie po założeniu i/lub zalogowaniu się do swojego konta.

Paweł Hryniewiecki

Moderatorzy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Reputacja

6

O Paweł Hryniewiecki

 1. To już prawie autobus A nie lepiej wynająć dwa mniejsze auta?
 2. Udało się Wam coś załatwić?
 3. Słabszy angielski = mniejsza możliwość wyboru pracy i dodatkowych zarobków. Niemniej i tak warto jechać. Będzie to najlepsza motywacja do pokonania swoich oporów z mówieniem
 4. Teoretycznie trzeba zgłaszać i rozliczać. W praktyce chyba mało kto się na to decyduje.
 5. Wiza może nie zostać wydana w przypadku: Braku statusu studenta Nie powrócenia na czas z wcześniejszego wyjazdu Złamania kontraktu z pracodawcą Kłopotów z prawem na terenie USA Posiadania rodziny nielegalnie przebywającej na terenie Stanów Podejrzenia, że wyjazd ma charakter czysto zarobkowy
 6. Izu ma rację. Niemniej jeśli ktoś będzie sumiennie pracował i nie przepuści za szybko wypłat to koszty powinny zwrócić się bez problemu (a doświadczenie bezcenne )
 7. Jeśli bierzesz udział w programie wymiany międzynarodowej typu Erazmus, możesz skorzystać z programu Work & Travel USA. Wydaje mi się, że formalności trzeba załatwiać w Polsce (we Francji ten program nie jest chyba tak popularny).