Witaj na forum WorkAndTravelUSA.info

Tworzymy tu największą bazę wiedzy na temat programu Work and Travel USA. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami z podróży. Dajcie znać innym, gdzie warto jechać, a co najlepiej omijać z daleka. Stwórzmy wspólnie platformę wymiany informacji, dzięki której każdy znajdzie to, czego potrzebuje, w jednym miejscu.

Ta wiadomość zniknie po założeniu i/lub zalogowaniu się do swojego konta.

Marta

Keystone Resort

    Czy wybiera się ktoś w tym roku do Keystone Resort? :) Lub już był i może coś opowiedzieć?

    Udostępnij tego posta


    Odnośnik do posta
    Udostępnij na stronach
    Klikając czasami na reklmę wspiersz utrzymanie naszego serwisu. Dziękujemy! :)

    Najlepsze miejsce na świecie! Pracowałam tam w zeszłym roku jako inspektor i tego lata również się wybieram. Świetni ludzie, fajne warunki mieszkaniowe ("mieszkanka" w dwupiętrowych blokach z dwoma dwuosobowymi pokojami, kuchnią i łazienką), dobre wynagrodzenie i sprawiedliwe traktowanie (J1 traktowani byli tak samo jak Amerykanie). Poza tym blisko do pracy, piękne miejsce, idealny klimat (polecam, jeśli ktoś źle znosi upały ^_^) i darmowe autobusy do okolicznych miasteczek. Jeśli masz jakieś pytania, chętnie odpowiem!

    Udostępnij tego posta


    Odnośnik do posta
    Udostępnij na stronach

    Też tam jadę xD i właśnie jak teraz przejrzałam ofertę jeszcze raz i zastanawiam się jak przydzielają do tych mieszkań skoro jest przedział cenowy od 370-500$? Już od innych słyszałam, że piękne miejsce i łatwo o drugą pracę. Zgadzasz się?

    Udostępnij tego posta


    Odnośnik do posta
    Udostępnij na stronach

    Do zobaczenia wkrótce! ^_^ Kiedy planujesz zacząć pracę?

    Jeśli chodzi o housing, to są dwie opcje - Sunrise i Tenderfoot. Domyślnie wszyscy J1 umieszczani są w Sunrise (to mieszkania w konfiguracji, o której wspomniałam wcześniej), gdzie opłata miesięczna wynosi $365. Tenderfoot ma wyższy standard, bo nie dzieli się z nikim pokoju. Takie mieszkanie z trzema pojedynczymi pokojami kosztuje $485, ale chyba nikt z w&t tam nie mieszka.

    O drugą pracę faktycznie nie jest trudno, kto chciał, ten miał - albo w samym Keystone, albo w którymś z okolicznych miasteczek, do których można dojechać darmowym autobusem. W tym drugim przypadku ludzie pracowali m. in. w Wendy's, Walgreens albo w restauracjach.

    1 osoba lubi to

    Udostępnij tego posta


    Odnośnik do posta
    Udostępnij na stronach
    Klikając czasami na reklmę wspiersz utrzymanie naszego serwisu. Dziękujemy! :)

    W czerwcu, chciałabym 12 lub 19. A Ty? Chyba więcej osób z zeszłego roku wraca, prawda? 9_9

    To 30 godzin to trochę mało. Czy Ty nie miałaś drugiej pracy?

    Udostępnij tego posta


    Odnośnik do posta
    Udostępnij na stronach

    Ja 25 maja. :) Wraca chyba co najmniej 5 osób z Polski, także całkiem sporo.

    Chyba nikt nie pracował jedynie 30 godzin, może pod koniec sierpnia lub na początku października, ale zwykle pracy było więcej. To zależało też od lokacji (resort składa się z kilku części), ale to akurat zmienia się z roku na rok - raz bardziej zajęta jest jedna część, innym razem inna. Nie miałam drugiej pracy, parę razy sobie dorabiałam, ale to wszystko.

    Udostępnij tego posta


    Odnośnik do posta
    Udostępnij na stronach

    Dzięki bardzo za odpowiedzi i do zobaczenia! :)

    Udostępnij tego posta


    Odnośnik do posta
    Udostępnij na stronach

    Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

    Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

    Dodaj konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!


    Zarejestruj nowe konto

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


    Zaloguj się teraz