Witaj na forum WorkAndTravelUSA.info

Tworzymy tu największą bazę wiedzy na temat programu Work and Travel USA. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami z podróży. Dajcie znać innym, gdzie warto jechać, a co najlepiej omijać z daleka. Stwórzmy wspólnie platformę wymiany informacji, dzięki której każdy znajdzie to, czego potrzebuje, w jednym miejscu.

Ta wiadomość zniknie po założeniu i/lub zalogowaniu się do swojego konta.

Patrycja Podhorodecka

Jak i gdzie z wynajęciem busa/campera? - LA.

Witajcie!
Końcem sierpnia kończę pracę w Pensylwanii i z NYC lecę do LA, gdzie ekipą 10 osób wynajmujemy busa lub camper i wybieramy się na 20 dni zwiedzać zachód. Ogólnie jedynie co widziałam na internetach to auta typu 12 osobowe (np w Hertz to chyba było), jednak boję się że z walizkami będzie ciasno w czymś takim na dłuższą metę. Jeden chłopak pisał mi, że w Vegas wynajęli busa 15osobowego (grosze zapłacili, za 15 dni tylko 1200$ i kierowca poniżej 25 był). My będziemy mieć kierowcę powyżej 25 lat, więc opłata za wiek odpadnie. Czy w LA znajdziemy gdzieś miejsce gdzie takiego busika można dorwać? Jak pisałam wyżej wszędzie tylko na stronach są max 12osobowe, a campery patrzyłam to mega drogo wychodzą, a nam wygoda potrzebna nie jest w zasadzie, ale chociaż na miarę rozsądku :D
Może ktoś z was był i brał coś podobnego? 
Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Klikając czasami na reklmę wspiersz utrzymanie naszego serwisu. Dziękujemy! :)

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz