Witaj na forum WorkAndTravelUSA.info

Tworzymy tu największą bazę wiedzy na temat programu Work and Travel USA. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami z podróży. Dajcie znać innym, gdzie warto jechać, a co najlepiej omijać z daleka. Stwórzmy wspólnie platformę wymiany informacji, dzięki której każdy znajdzie to, czego potrzebuje, w jednym miejscu.

Ta wiadomość zniknie po założeniu i/lub zalogowaniu się do swojego konta.

Andrii

Pytania konsulata WIZA J-1

Czy ktoś już był na spotkaniu wizowym? Jakie są pytania byli? Dziękuję z góry 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Klikając czasami na reklmę wspiersz utrzymanie naszego serwisu. Dziękujemy! :)

W tym roku jeszcze nie byłam na spotkaniu, ale podejrzewam, że pytania są za każdym razem podobne. Ostatnio pytali mnie, co studiuję i gdzie będę pracować - chyba tylko tyle. Na pewno mogą spytać o to, gdzie planujesz podróżować i co zamierzasz robić po powrocie do Polski, warto wiedzieć, czym jest William Wilberforce Act... Rozmowa jest zwykle naprawdę krótka i sympatyczna. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie pytano co studiuję, czy mam jakieś pytania do  Wilberforce Act, jako kto będę pracować i gdzie. Ogólnie rozmowa bardzo sympatyczna, trafiłam na bardzo fajnego pana, moja koleżanka też miała tego typu pytania. Mogą jeszcze pytać o rodzinę, jak się masz dzisiaj, o plany wiązane z podróżowaniem i o powód powrotu do Polski 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz