UWAGA: Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji serwisu (w tym aby zobaczyć i dodawać znaczniki na mapie) musisz być zalogowana/y. 

Logowanie przy użyciu konta na Facebook-u zajmie Ci około 10 sekund :)

Goofy

Smoothie, Rehoboth Beach

    Hej, czy pracował ktoś już w Smoothie w Rehoboth Beach i podzieli się wrażeniami? 

    Udostępnij tego posta


    Odnośnik do posta
    Udostępnij na stronach
    Klikając czasami na reklmę wspiersz utrzymanie naszego serwisu. Dziękujemy! :)

    Ja osobiście nie, ale znam dobrze osoby które u nich pracowały - na smutisach i w barze z jedzeniem i bardzo sobie chwalili ( ale jednak smoothisy bardziej ze względu na dość duże napiwki których w innych lokalizacjach były sporo mniejsze) Właścicielami są młode osoby które traktują pracowników jak równych sobie ludzi czy wręcz jak znajomych.  Ja pracując na kasie w supermarkecie miałam liczone przerwy na sekundniku, nawet nie mając klientów musiałam udawać że coś robie bo wiecznie straszyli że wyślą mnie do domu, nie można było się delikatnie oprzeć o klapnięciu tyłkiem nie wspomnę. Generalnie traktowali nas jak nic nie znaczące trybiki w wielkiej machinie - dlatego nigdy w życiu więcej nie pojade do żadnych korporacji, wielkich sieci czy parków rozrywki.  Nie zrozum mnie źle, nie jestem leniwa ale gdy przez 40 minut nie było klienta czyszczenie paska kasowego 15 raz jednak mija sie z celem, ale musisz dalej stac na baczność. Oni natomiast mieli prace siedząca, oczywiście poza obsługą kilentow, ale w międzyczasie mogli jedak odpocząc, czytać ksiązki czy oglądać filmy - nie musieli udawać, nikt nad nimi nie stał i nie wytykał błędów, nikt im nie ucinał godzin czy nikt ich nie straszył. Powiem Ci że to taka idealna praca wakacyjna - ja im zazdrościłam codziennie.   Jedyny minus to to że pracujesz na zewnątrz bez klimatyzacji, co teraz wydaje ci się smieszne i nie być problemem, jednak przy tamtejszych temperaturach czasami narzekali. 

    Co do samego Rehoboth, jednym się podoba innym nie tak bardzo.  Jak dla mnie to super miejsce na lato - na plus bliskość Filadelfii, Waszyngtonu, ogromną zaletą jest ocean więc mimo pracy czujesz się jednak jak na wakacjach i możliwość poleżenia na plaży w dzień wolny przeważyła u mnie nad wybraniem tego miejsca. Poza tym czysto i bezpieczie. Kolejnym plusem jest to że wszędzie dostaniesz się piechotą czy rowerem. Jest to naprawdę małe miasteczko - co dla wielu jest zarówno jego wada

    Wady - jak wyzej wspomniałam, małe miasteczko - ten co chce przeżyć wakacje w miejskim gwarze tam się będzie nudził. Co roku przyjezdzaja tam tysiące turystów więc ceny mieszkan są wywindowane do granic więc cięzko znależć dobre zakwaterowanie w rozsądnych pieniądzach i często mieszka się po kilkanaśćie osob w domu. Mimo że jest blisko do dużych miast, komunikacja praktycznie nie istnieje więc często bez wypożyczenia samochodu nie da się zwiedzić nawet okolic. 

    Udostępnij tego posta


    Odnośnik do posta
    Udostępnij na stronach

    Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

    Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

    Dodaj konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!


    Zarejestruj nowe konto

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


    Zaloguj się teraz