Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pracowałem w Hershey 2 razy, była to praca w Hershey Lodge, planuje kolejny wyjazd do Stanów i zgadnijcie dokąd? - Racja, do Hershey!

W 2016 roku poraz piewrwszy pojechałem do USA, pracowałem jako „Server Assistant”,   Wynagrodzenie było  10,45 $/hour, praca polegała na sprzątaniu stolików w restauracji! 

W 2017 roku pojechalem do Stanów poraz drugi, wtedy pracowałem na innym stanowisku, byłem „Baristą” , bardzo dobrze mi się tam pracowało, opłata godzinowa była również 10,45 $/hour.

W 2018 planuje kolejny wyjazd, jeszcze nie wiem jaką prace chcę wykonywać , zastanawiam się nad tym żeby pojechać na zupełnie inne stanowisko w tym roku, chce  pracować w departamencie „Housekeeping”, gwarantowana stawka 11,48 $/hour.

Jeżeli pracujecie więcej niż 40 godzin tygodniowo  zarabiacie 150% od stawki którą gwarantuje wam pracodawca, w Stanach to sie nazywa „overtimes”. Zakwaterowanie macie zorganizowane, opłata  za mieszkanie wynosi 100$ tygodniowo, pobierane jest z wypłaty ( pay czeku )

Hershey jest super miastem, wszędzie masz blisko. Tak,naprzyklad, 3 godziny do Nowego Jorku, 2 godziny do Washington DC, 2 godziny do Philadelphii  pół godziny do stolicy Pensylwanii- Harrisburgu, i mnóstwo innych pięknych, bardzo znanych miast!

Więc jeżeli masz możliwość i chęć spędzić najlepsze wakacje ever, aplikuj na program Work And Travel 2018!

Nazar Yaniv

http://wyjazdy.lublin.pl/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.